BİZDEN HABERLER

İstanbul'a 4 yıl aradan sonra kruvaziyer gemisi geldi.
Kruvaziyer turizmi bu yıldan itibaren tekrar canlandı. İstanbul'a 4 yıl aranın ardından kruvaziyer gemisi geldi. Gemi büyük bir ilgiyle karşılandı.
Galataport hizmete girdikten sonra 2,5 milyon turist bekleniyor.
Galataport Projesi'nin yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Bakan Ersoy, incelemenin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Galataport'un İstanbul'un ve Türkiye'nin en büyük cruise alanlarından biri olacağını belirterek, 2020'nin mart ayında açılacağına işaret etti.
Türkiye'nin ilk Emlak Acenteleri Kooperatifi (ISTEB) kuruldu
'Hedef Saygın Emlakçılık' sloganıyla, Istanbul'un farklı bölgelerinde faaliyet gösteren emlakçıların biraraya gelerek kurduğu ve şimdiden 26 üyeye ulasan Istanbul Emlak Brokerleri Kulübü (ISTEB),sektörde hizmet standartlarını yükseltmek için çalışmalar yaparak, verimli bir paylaşım ağı kurmayı hedefliyor.
Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği Değişiklik Talebi
Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği Değişiklik talebimizi 10 Ocak 2019 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na ilettik. Aşağıdaki linke tıklayarak hazırladığımız talep metnini inceleyebilirsiniz.
3.OLAĞAN TOPLANTIMIZ
Kurucularımızın katılımıyla 3.Olağan Toplantımızı 9 Ocak 2019 tarihinde İTO Cemile Sultan Korusu Sultan Köşk Neyyire Salonu’nda gerçekleştirdik.
TAŞINMAZ TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK
5 Haziran 2018 tarih ve 30442 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanan Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik`in 14, 15, 19 ve 20. maddelerinin öncelikle yürütmesinin durdurulması ve sonrasında iptali talebiyle Danıştay 10.Dairesinde 3 Ağustos 2018 tarihinde davamızı açtık.
EMLAKÇILIKTA YENİ DÖNEM
Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik yürürlülüğe girdi.
HABERLER HABERLER optimumgayrimenkul.com,Haberler, karaköy, Galataport, isteb, istanbul emlak brokerleri kulübü, beyoğlu, perşembe pazarı, galata, optimum, gayrimenkul, emlak, taşınmaz, istanbul ticaret odası, emlakçı optimumgayrimenkul.com HABERLER